Konkurs dotacyjny: Prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego

Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego. Oferty należy składać do 1 września 2017 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2017-08-10, 15.41

Zadanie polegać ma na prowadzeniu wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego dla mieszkańców Wrocławia w lokalu przystosowanym do tego typu działalności.

Oferent, którego oferta zostanie wybrana w otwartym konkursie ofert, zapewni obsługę wypożyczalni – doświadczony personel, którego zadaniem będzie wydawanie i odbiór sprzętu oraz doradztwo jaki sprzęt jest najlepszym rozwiązaniem w danym przypadku.

Wypożyczalnia będzie czynna w dni robocze w godzinach od 9.00 do 15.00 lub dłużej.

Oferent, którego oferta zostanie wybrana w otwartym konkursie ofert, będzie zobowiązany do prowadzenia ewidencji wypożyczeń oraz pobierania kaucji za wypożyczony sprzęt. Wpłacona kaucja będzie zwracana po oddaniu sprzętu biorącemu do używania.

Oferent zobowiązany jest do zapewnienia w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego w szczególności w postaci: łóżek rehabilitacyjnych, wózków rehabilitacyjnych, kul, balkoników, materacy przeciwodleżynowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2017-08-10 do 2017-09-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.