Konsultacje "Strategii rozwoju współpracy organizacji pozarządowych z Miastem Wrocław"

Fundacja na rzecz Studiów Europejskich zaprasza na konsultacje “Strategii rozwoju współpracy organizacji pozarządowych z Miastem Wrocław na lata 2018-2022”.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Tadeusz Mincer

2017-09-13, 14.47
CC0 Public Domain

Od maja br. mamy zaszczyt realizować projekt, którego celem jest stworzenie programu rozwoju współpracy pomiędzy pierwszym, a trzecim sektorem na najbliższe 5 lat. Do tej pory przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badanie wrocławskich organizacji pozarządowych, odbyliśmy szereg konsultacji i spotkań z przedstawicielami różnych środowisk. Na podstawie tego stworzyliśmy propozycję dokumentu strategicznego na lata 2018-2022.

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkania, na których przedstawimy i omówimy założenia strategii. Spotkania będą również przestrzenią zebrania uwag i sugestii do przygotowywanego dokumentu. Planowane są dwa spotkania, by po zebraniu pierwszych komentarzy móc przyjrzeć się nowej wersji dokumentu i wprowadzić zmiany, a na końcu ustalić wspólną wersję.

NA TYM ETAPIE ZALEŻY NAM, ŻEBY KAŻDY/KAŻDA ZAINTERESOWANY/ZAINTERESOWANA WŁĄCZYŁ SIĘ AKTYWNIE W TWORZENIE STRATEGII. KAŻDY/KAŻDA Z WAS MA MOŻLIWOŚĆ WYRAŻENIA SWOJEJ OPINII I ZAPROPONOWANIA CELÓW STRATEGICZNYCH I KONKRETNYCH ROZWIĄZAŃ W OBSZARZE WSPÓŁPRACY Z MIASTEM.

Termin 1 spotkania: 19 września (wtorek), 17:30 - 19:30

Termin 2 spotkania: 3 października (wtorek) 17:30 - 19:30

Miejsce: Barbara - infopunkt / kawiarnia / kultura, ul. Świdnicka 8b, 50-067 Wrocław

Projekt „Stworzenie strategii współpracy Urzędu Miejskiego Wrocławia z organizacjami pozarządowymi” jest realizowany dzięki dofinansowaniu Gminy Wrocław we współpracy z Biurem ds. Partycypacji Społecznej oraz Fundacją Dom Pokoju.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Wrocław ,
data wydarzenia: od 2017-09-19 do 2017-10-03
organizator: Fundacja na rzecz Studiów Europejskich
adres: Żmudzka 23 lok. 8, 51-350 Wrocław, woj. DS
tel.: 667 121 666, e-mail: feps@feps.pl
www: http://www.feps.pl 
źródło: Fundacja na rzecz Studiów Europejskich
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.