Konferencja „Samorządy – obywatele – demokracja”

„Gazeta Wyborcza Wrocław” zaprasza do udziału w konferencji „Samorządy – obywatele – demokracja”, która odbędzie się 13 października 2017 r. w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie były prezydent Bronisław Komorowski, który wygłosi wykład o roli samorządów i społeczeństwa obywatelskiego.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2017-10-05, 16.55
fot.  Adam Dziura, źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wroc%C5%82aw_-_Hala_Ludowa.jpg?uselang=pl

Konferemncja rozpocznie się o godz. 10.

Zaplanowano trzy debaty.

W pierwszej z nich, pt. „Czy samorządy obronią demokrację liberalną”, dyskutować będą prezydenci Poznania i Wrocławia – Jacek Jaśkowiak i Rafał Dutkiewicz.

W dyskusji „Społeczeństwo obywatelskie pod rządami PiS” rozmawiać będą dyrektor Fundacji im. Stefana Batorego Ewa Kulik-Bielińska, Marta Lempart z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, prof. Jerzy Stępień i dr Marek Migalski.

Wreszcie w panelu pt. „2018 Plus. Jakie wyzwania dla samorządów” spotkają się Elżbieta Polak (marszałek województwa lubuskiego), Beata Moskal-Słaniewska (prezydent Świdnicy), Cezary Przybylski (marszałek województwa dolnośląskiego), Tadeusz Krzakowski (prezydent Legnicy) i Piotr Lech (burmistrz Milicza).

Do udziału w konferencji zapraszamy samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i stowarzyszeń, aktywistów, studentów i naukowców.

Zapisy prowadzimy na stronie internetowej konferencja1310.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem jest „Gazeta Wyborcza Wrocław”, a partnerem konferencji Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Informacja opracowana na podstawie artykułu prasowego.

data wydarzenia: 2017-10-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.