Konferencja „Samorządy – obywatele – demokracja”

„Gazeta Wyborcza Wrocław” zaprasza do udziału w konferencji „Samorządy – obywatele – demokracja”, która odbędzie się 13 października 2017 r. w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie były prezydent Bronisław Komorowski, który wygłosi wykład o roli samorządów i społeczeństwa obywatelskiego.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2017-10-05, 16.55
fot.  Adam Dziura, źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wroc%C5%82aw_-_Hala_Ludowa.jpg?uselang=pl

Konferemncja rozpocznie się o godz. 10.

Zaplanowano trzy debaty.

W pierwszej z nich, pt. „Czy samorządy obronią demokrację liberalną”, dyskutować będą prezydenci Poznania i Wrocławia – Jacek Jaśkowiak i Rafał Dutkiewicz.

W dyskusji „Społeczeństwo obywatelskie pod rządami PiS” rozmawiać będą dyrektor Fundacji im. Stefana Batorego Ewa Kulik-Bielińska, Marta Lempart z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, prof. Jerzy Stępień i dr Marek Migalski.

Wreszcie w panelu pt. „2018 Plus. Jakie wyzwania dla samorządów” spotkają się Elżbieta Polak (marszałek województwa lubuskiego), Beata Moskal-Słaniewska (prezydent Świdnicy), Cezary Przybylski (marszałek województwa dolnośląskiego), Tadeusz Krzakowski (prezydent Legnicy) i Piotr Lech (burmistrz Milicza).

Do udziału w konferencji zapraszamy samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i stowarzyszeń, aktywistów, studentów i naukowców.

Zapisy prowadzimy na stronie internetowej konferencja1310.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem jest „Gazeta Wyborcza Wrocław”, a partnerem konferencji Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Informacja opracowana na podstawie artykułu prasowego.

data wydarzenia: 2017-10-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.