Konkurs dotacyjny: Prowadzenie Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu

Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu w roku 2018. Oferty należy składać do 18 grudnia 2017 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2017-12-05, 10.17

Zadanie polegać ma na aktywizacji i integracji społeczności lokalnej wolnej od nałogów poprzez:
1. Prowadzenie Centrum przez min. 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w łącznym wymiarze godzin nie mniejszym niż 35 godzin tygodniowo, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
2. Prowadzenie różnego rodzaju ogólnodostępnych zajęć dla mieszkańców Wrocławia, które będą miały charakter bezpłatny (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) i/lub odpłatny.
3. Prowadzenie zajęć sportowych polegających na nauce i doskonaleniu umiejętności wspinaczki sportowej oraz popularyzacji innych form aktywności fizycznej, w tym sportów nieolimpijskich.
4. Prowadzenie zajęć kulturalnych i artystycznych m.in.: spotkań z interesującymi ludźmi, zajęć edukacyjnych np. z grami planszowymi, zajęć muzycznych czy różnego rodzaju wystawy.
5. Wykorzystanie w działalności Centrum technologii multimedialnych oraz mediów elektronicznych (np. portali społecznościowych czy newsletterów) m.in. do promocji Centrum.
6. Produkcję i dystrybucję materiałów reklamowych i medialnych promujących Centrum na Nowym Dworze, ale i w całym Wrocławiu.
7. Zorganizowanie wolontariatu wokół Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej m.in. do pomocy przy prowadzeniu różnych form aktywności fizycznej, w tym sportów nieolimpijskich.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2017-12-05 do 2017-12-18
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.