SCWO: Lutowy temat miesiąca

Dostaliście dofinansowania m.st. Warszawy na realizację zadania publicznego? Pamiętajcie, że w ostatnich miesiącach zaszły ważne zmiany. W lutym w Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych powiemy Wam wszystko, co trzeba wiedzieć, o umowie dotacyjnej – dokumencie, który jest podstawą realizacji zadania. Zobaczcie filmową zapowiedź nowego tematu miesiąca.

2018-02-02, 12.53

"Umowa dotacyjna – podstawa realizacji zadania publicznego"  to temat, którym przez najbliższy miesiąc będziemy się zajmować w Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO).

TEMATY MIESIĄCA SCWO

Co miesiąc w SCWO przyglądamy się innemu aspektowi prowadzenia organizacji pozarządowej oraz współpracy Urzędu m.st. Warszawy i organizacji pozarządowych. 

Zobaczcie wybrane tematy miesiąca, którymi zajmowaliśmy się ostatnio w SCWO:

► Kontrola w organizacji – wszystko co musisz wiedzieć

Wnioski i sprawozdania

► Nie dostaliście dotacji – dlaczego?

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających,w spółfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami SCWO organizowanymi w temacie miesiąca i nie tylko:

 Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


źródło: Inf. własna
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.