Wrocław. Szkolenie "Silna marka organizacji pozarządowych"

Termin: 24 maja 2018 r. (czwartek); godz. 9.30 – 17.00. Miejsce: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Legnicka 65, 54-206 Wrocław. Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych, grup inicjatywnych oraz osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowych z terenu Wrocławia.

autor(ka): Magdalena Pucicka

2018-05-15, 08.54

Termin: 24.05.2018, godz.9.00-17.00

Miejsce: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych, grup inicjatywnych oraz osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowych z terenu Wrocławia.

Zgłoszenia poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17.05.2018r.

Program szkolenia:

Budowanie silnej marki to nie czarna magia, wróżenie z fusów albo tajemna wiedza. To mądrość, doświadczenie i skuteczna strategia.

Wyniki badań wykazują, że największy sukces odnoszą marki, które oddziałują na emocje klientów. Dowiedz się, jak przenieść to do swojej organizacji.

Na szkoleniu poznasz sprawdzone narzędzia potrzebne do stworzenia koncepcji marki, której zaufają odbiorcy. Nauczysz się, jak określać prawidłowe cele marketingowe i krok po kroku je realizować, by osiągnąć sukces. Dekalog brandingu? Tak..to naprawdę istnieje. Pomożemy Ci zadbać o wygląd i opowieść Twojej organizacji.

Prowadzący: Jarosław Korkuś

Absolwent Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki na Politechnice Wrocławskiej. Z branżą internetową związany od prawie 20 lat. Analityczny umysł i wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami, pozwoliły mu na opanowanie do perfekcji trudnej sztuki optymalnego zarządzania budżetami. Współzałożyciel agencji kreatywnej John Weston Group, gdzie zarządza zespołem odpowiedzialnym za tworzenie marek, projektowanie komunikacji wizerunkowej, planowanie i wdrażanie kampanii, strategii marketingowych dla firm oraz organizacji pozarządowych. Jego specjalność to wprowadzanie nowoczesnych narzędzi i rozwiązań, dzięki którym klienci osiągają lepsze wyniki biznesowe. Prywatnie tata 1,5-rocznego Jania. Pasjonat biegów długodystansowych. Miłośnik baseballu.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Legnicka 65, 54-206 Wrocław, woj. Dolnośląskie
data wydarzenia: 2018-05-24
organizator: Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella"
adres: Legnicka 65, 54-206 Wrocław, woj. Dolnośląskie
tel.: 71 359 75 00, faks: 71 359 75 01
e-mail: biuro@sektor3.wroclaw.pl
www: http://www.sektor3.wroclaw.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.