Charytatywny Maraton na Rowerach Stacjonarnych

Popraw kondycję, dobrze się bawiąc na świeżym powietrzu i – jednocześnie – wspierając szczytny cel! W niedzielę, 27 maja 2018 weź udział w Charytatywnym Maratonie na Rowerach Stacjonarnych pod wrocławską Halą Stulecia! Początek o godzinie 11.00.

Wiadomość archiwalna

A A A

Zapisz się w klubach Fitness Academy w Sky Tower, Arkady, Korona, Bielany, Rogowska i wpłać symboliczną darowiznę, żeby pomóc wrocławskiej Fundacji „Potrafię Pomóc” w budowie domu dla osób z rzadką chorobą genetyczną – zespołem Pradera-Williego, chorobą wiecznego głodu.

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ, CZEKA CIĘ:
– intensywny trening pod okiem czterech doświadczonych instruktorów – 4 lekcje po 45 minut każda. Impreza potrwa około 3 godzin; – dowiesz się, jak ćwiczyć na rowerku stacjonarnych, żeby spalić najwięcej kalorii, wymodelować sylwetkę i poprawić koordynację; – będziesz mieć szansę, poczuć się, jak zdobywca górskich szlaków czy uczestnik Tour de France, bo czeka cię symulacja jazdy w różnych warunkach – trudne podjazdy, jazda z obciążeniem itp.

DODATKOWO: – gwarantujemy oprawę muzyczną w wykonaniu DJ-a; – w przerwach – pokaz akrobacji na rowerach i pokazy taneczne! – dzieci również mogą liczyć na atrakcje – malowanie buziek; – dodatkowo młodzież i dzieci chorujące na cukrzycę typu 1 oraz ich rodzice będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z Dawidem Krakosem, wrocławianinem, który mimo choroby prowadzi aktywny tryb życia i cieszy się każdą chwilą!

Za udostępnienie terenu przy Hali Stulecia bardzo dziękujemy Wrocławskiemu Przedsiębiorstwu Hala Ludowa.

Wydarzenie współfinansowane w ramach miejskiego projektu „Wrocław bez barier, czyli Dzieci mają głos – edycja 3” ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pozostających w dyspozycji Gminy Wrocław, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu www.mops.wroclaw.pl.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław, woj. dolośląskie
data wydarzenia: 2018-05-27
organizator: Fundacja "Potrafię Pomóc" na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi
adres: Cybulskiego 35h, 50-205 Wrocław, woj. DS
tel.: 603 388 811, e-mail: fundacja@potrafiepomoc.org
www: http://www.potrafiepomoc.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.