Wisła z prądem 2018!

15 lipca rusza z Baraniej Góry wyjątkowa ekologiczna wyprawa rowerowa. To już trzecia edycja projektu "Cycling Recycling", organizowanego przez ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego wspólnie z pracownikami firm: Remondis Electrorecycling i Electro System Organizacji Odzysku. Kolarki i kolarze przejadą ponad tysiąckilometrową trasę od źródeł Wisły na Baraniej Górze do Gdańska wzdłuż Królowej Polskich Rzek, a wszystko pod hasłem "Wisła z prądem!"

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-07-04, 12.32
Cycling Recycling 2018 - Wisła z prądem!
Cycling Recycling 2018 - Wisła z prądem!

– Wyprawa ma charakter otwarty i każdy może przyłączyć się do naszego eko-peletonu – mówi Dominik Dobrowolski. Tym razem będzie można nas spotkać m.in: u źródeł Wisły na Baraniej Górze, w Bielsku-Białej, Krakowie, Sandomierzu, Kazimierzu Dolnym, Puławach, Dęblinie, Warszawie, Czerwińsku nad Wisłą, Wyszogrodzie, Dobrzyniu nad Wisłą, Płocku, Włocławku, Ciechocinku, Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Tczewie i Gdańsku. Jedziemy na rowerach od źródeł do ujścia Wisły – czyli "Wisła z prądem"!

Spotkamy się podczas trasy z mieszkańcami, organizacjami, samorządowcami i mediami, dla których przygotujemy, jak zawsze, edukacyjne i ekologiczne akcje, podczas których namawiać będziemy do selektywnej zbiórki i recyklingu elektrośmieci i baterii.

Plan wyprawy

Start 15 lipca w Beskidach (na Baraniej Górze); meta 28 lipca na starówce w Gdańsku! Wszyscy chętni do dołączenia się do eko-peletonu proszeni są o kontakt: Dominik Dobrowolski, , tel. 697 092 978.

"Cycling Recycling 2018 – czyli Wisła z prądem!" to już trzecia ekologiczna wyprawa rowerowa, w której bierze udział eko-peleton złożony z kolarek i kolarzy – pracowników firm Remondis Electrorecycling i Electro System Organizacji Odzysku. W 2016 roku eko-peleton przemierzył trasę dookoła Polski, w 2017 roku trasa wiodła wzdłuż polskiego wybrzeża Bałtyku, w tym roku kolarki i kolarze jadą wzdłuż całej Wisły, pokonają dystans ponad 1000 km od źródeł aż do morza.

Szczegóły wyprawy na:

www.cycling-recycling.eu

https://www.facebook.com/cycling.recycling/

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Rzeka Wisła, Kraków, Warszawa, Toruń, Budgoszcz, Gdańsk,
data wydarzenia: od 2018-07-15 do 2018-07-28
organizator: Dominik Dobrowolski
e-mail: dominik@cycling-recycling.eu
www: http://www.cycling-recycling.eu 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.