Bezpłatne studia podyplomowe dla pracowników placówek oświatowych

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej Fala oraz Uniwersytet Wrocławski rozpoczynają rekrutację na bezpłatne studia podyplomowe o kierunku "Menedżer projektów edukacyjnych i społecznych", które będą odbywać się we Wrocławiu. Oferta skierowana jest do pracowników placówek oświatowych na terenie woj. dolnośląskiego, głównie osób zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych. Rekrutacja trwa do 14 stycznia 2011.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Żaneta Wdowyn

2010-12-03, 09.27

Studia są finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem studiów jest zwiększenie wiedzy teoretycznej i praktycznej wśród pracowników placówek oświatowych na temat zarządzania i realizacji projektów edukacyjnych i społecznych oraz efektywnego pozyskiwania środków finansowych dla instytucji edukacyjnych.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział w studiach, zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały dydaktyczne.

Konferencja rekrutacyjna odbędzie się 15 grudnia 2010 w budynku dydaktycznym Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Komuny Paryskiej 19a we Wrocławiu. Podczas konferencji przedstawione zostaną szczegółowe informacje nt. projektu studiów podyplomowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 grudnia 2010, do godz. 12:00 (formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj http://ksztalcenie.edu.pl/index.php?page=subpage&id=18.

Rekrutacja trwać będzie od 6 grudnia 2010 do 14 stycznia 2011. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia rekrutacji. Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszeniowy, zostaną umieszczone na stronie www.ksztalcenie.edu.pl po 30 listopada 2010.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Wrocław
data wydarzenia: od 2010-12-06 do 2011-01-14
organizator: Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej "Fala"
adres: Różana 4-6, 53-226 Wrocław, woj. dolnośląskie
tel.: 784 485 465, e-mail: biuro@ksztalcenie.edu.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


żenada - 2010-12-06, 19:26
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.