Konkurs dotacyjny: Prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego
autor(ka): opr. MM, ngo.pl
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego. Oferty należy składać do 8 sierpnia 2017 r.

Zadanie polegać ma na prowadzeniu wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego dla mieszkańców Wrocławia w lokalu przystosowanym do tego typu działalności.

Oferent, którego oferta zostanie wybrana w otwartym konkursie ofert, zapewni obsługę wypożyczalni – doświadczony personel, którego zadaniem będzie wydawanie i odbiór sprzętu oraz doradztwo, jaki sprzęt jest najlepszym rozwiązaniem w danym przypadku.

Wypożyczalnia będzie czynna w dni robocze w godzinach od 9.00 do 15.00 lub dłużej.

Oferent, którego oferta zostanie wybrana w otwartym konkursie ofert, będzie zobowiązany do prowadzenia ewidencji wypożyczeń oraz pobierania kaucji za wypożyczony sprzęt. Wpłacona kaucja będzie zwracana po oddaniu sprzętu biorącemu do używania.

Oferent zobowiązany jest do zapewnienia w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego w szczególności w postaci: łóżek rehabilitacyjnych, wózków rehabilitacyjnych, kul, balkoników, materacy przeciwodleżynowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

źródło: Urząd Miasta Wrocławia
data publikacji: 2017-07-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!